Velká softwarová řešení, za malé peníze.
IndSoft -> O společnosti

O společnosti

Vývojový team IndSoft je česká společnost vytvářející aplikace již od roku 2002. Za toto období jsme vytvořili řadu důležitých dobře fungujících aplikací, které jsou každodenně prověřovány našimi zákazníky. Vytváříme rozsáhlé aplikační systémy s vícevrstvou architekturou a architekturou klient/server pro intranet i Internet.

Příprava informačních systémů skýtá zejména návrh, realizaci, implementaci a podporu. Všechny tyto parametry se snažíme poskytovat v nejvyšší kvalitě.

Dodávané informační systémy zahrnující sběr a dodávku dat, databázi informací, nástroje pro prezentaci, transakce, správu systému a aplikační programovací rozhraní. Nástroje a aplikace mají generickou základnu a případné zákaznické prvky.

Zaměřujeme se především na vývoj a integraci aplikačních systémů pro podnikovou sféru. V současné době je naším hlavní odběratel skupina ČEPS. Kromě poskytování speciálních softwarových řešení našim zákazníkům se věnujeme dodávce potřebných technologií, služeb a školení v rámci rozsahu našich aplikací.

Jsme dostupní 24h denně. Zákazníkům poskytujeme trvale dostupný servis a hotline. Na vzniklé potíže reagujeme v co nejkratších možných termínech.

Vydali jsme i důležité aplikace za které jsme získali status

Microsoft Certified Partner
Microsoft Certified Partner

V roce 2009 jsme přošli výraznou restrukturializací firmy a nově jsme začali vystupovat pod názvem IndSoft, s.r.o.

Jestliže jsme zaujali i Vás, neváhejte nás kontaktovat


Životní prostředí

Jsme moderní a ekologicky smýšlející firma. Naši zaměstnanci třídí odpad a získali jsme certifikát Zodpovědná firma.


Zodpovědná firma - logo