Velká softwarová řešení, za malé peníze.
IndSoft -> Produkty -> IDS Type Editor 2.0

Produkty -> IDS Type Editor 2.0

Perfektní nástroj pro správu objektového modelu systému IDS

IDS Type Editor je unikátní nástroj, umožňující správu vašeho modelu v příjemném grafickém prostředí. Díky automatickému nabízení možností, online validaci a intuitivnímu prostředí zjistíte, že úprava modelu IDS může být nejen prací, ale i zábavou. IDS Type Editor vám zjednoduší vaši práci a zvýší vaši produktivitu. IDS Type Editor 2.0

Jak IDS Type Editor 2.0 pomáhá uživatelům

Stromová struktura
Typy objektů jsou zobrazeny v jejich přirozené stromové struktuře, jak odpovídá dědičnosti. Není tak potřeba nadále hledat vazby mezi objekty pomocí klíčů. Vše vidíte na první pohled.
Model je soubor xml
Model je udržován jako soubor xml. Lze jej tak verzovat standardními verzovacími nástroji, nebo jej generovat jinými nástroji. Samozřejmostí je možnost vytvářet více oddělených modelů pro různé aplikace.
Inteligentní nápověda
Úprava modelu je intuitivní a jsou vám nabízeny jen takové elementy, které jsou v danou chvíli přípustné. Výsledkem výrazná redukce chyb při psaní modelu a příjemnější práce.
Online validace
Aplikace provádí online validaci modelu. O každé chybě se tak dozvíte dříve, než vás stihne nepříjemně překvapit. Váš model bude vždy bezchybný.
Intuitivní refactoring
Pomocí přehledných property panelů je možné úpravy definic provádět okamžitě, když narazíte na nesoulad. Změny se projeví samozřejmě u všech použití, přesně jak očekáváte.
Drag & Drop
Změny struktur se provádí tím nejjednodušším způsobem. Prostě element přetáhnete tam, kde ho chcete mít. Samozřejmě budete vždy informováni, jaké důsledky vaše oprava může mít. Svůj model tak máte vždy pod kontrolou.